Unicontsoft

Дискусионни форуми
Изписване на стоки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
t.zaneva



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2016 2:06 pm    Заглавие: Изписване на стоки Отговорете с цитат

Здравейте! Миналата година изписвах ръчно стоките от склада през модул Счетоводство Дт 702/Кт 304 и при въвеждането на стоката системата автоматично ми предлагаше ср. прет. цена за изписване. Сега отново трябва да изпиша стоки за 2015, но на цена нямам "предложение". Какво да направя, за да ми излиза ср. цена?
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pgbr
Петър Братов


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 160

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2016 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, от коя функционалност изписвате стоките?

На този адрес може да влезнете в чат канал с наши колеги от поддръжката. Трябва да се самопоканите:
http://slack.unicontsoft.com/

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
t.zaneva



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2016 11:00 am    Заглавие: Изписване на стоки Отговорете с цитат

Здравейте!
Поради специф. аналитичност заради Проекта, не мога да изписвам стоки от Счетоводство- Изписване на МЗ по ф-ри от склад. Миналата година ги изписах от Счетоводство- с Мемориален ордер чрез стативята Дт 702/Кт 304 (аналитично ги набитах), но тогава в полето "Цена" на всеки артикул ми излизаха сре. прет. стойности, а сега - не. Виждам артикулите в Количествена оборотна ведомост и като начални с-да от 2014 , и като дт обороти от заприходените през 2015, но пак не става. Не съм изписвала от Търговска система, защото ползвам Счетоводство.
Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum