Unicontsoft

Дискусионни форуми
невъзможност за попълване на цифри при създаване/редакция

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
castor



Регистриран на: 01 Сеп 2009
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2014 1:32 pm    Заглавие: невъзможност за попълване на цифри при създаване/редакция Отговорете с цитат

Здравейте,

преди около 2 месеца ми се появи неприятен проблем след поредна актуализация на Dreem Personal 1.5 - не мога да определя точно при какви обстоятелства или в следствие на какво, но в в един момент при въвеждане на нов счетоводен запис или редакция на същствуващ не ми позволява да въвеждам цифри в полетата - като кликна върху клетката и не я избира и не ми позволява да пиша цифра - ако има написан текст или цифри мога да го избера, но не мога да го изтрия/редактирам. Това се отнася само за подпрозореца за редакция на счетоводен запис. В основния прозорец на програмата ми дава да избирам прозорци - за търсее и други. Изглежда като все едно има друг прозорец с функция "always on top", защото като кликна в прозореца за миг горе лентата се оцветява като за активен прозорец и после пак става бледа... като рестартирам програмата и се оправя...

Дано да става ясно какъв е проблема.

Благодаря и Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1892
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2014 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

С коя реализиция се получава това?

Пробвайте да затворите само списъка със счетоводни документи (за да затвори кешираната детайл-форма на счетоводната статия) и до го отворите отново.

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
castor



Регистриран на: 01 Сеп 2009
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2014 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте, благодаря за отговора,

с всяка от последните 3 реализации... включително и с 2014.5.16
Забелязвам, че винаги се получава когато отворя PDF файл (използвам Adobe Professional). Затварянето на прозореца счетоводен документ не изчиства проблема, преминаване в левия панел към друга функционалност - от счетоводни документи към дневник на сметка например също не изчиства проблема. Не съм пробвал преминаване към подменю Номенклатури или Търговска система.

В прозорец счетоводен документ документ мога да въвеждам сметка, признак (включително да пиша в поле от колона признак), но не мога да пиша в поле цена... ако в поле цена има въведен запис - мога да го маркирам, но не мога да го изтрия или да въведа цифра.

След като затворя PDF файла проблема си продължава. Появява се и при други неизяснени обстоятелства (без да съм отварял PDF файл).

Като изтрия записите в счетоводен документ и започна да ги въвеждам наново, понякога с интезивно кликане върху поле цена се оправя за известно време.

За съжаление не виждам как бих могъл да илюстрирам проблема разбираемо с print screen.

Проблема е изключително дразнещ, особено като се появява често - забавя работата с продукта - постоянно излизане и влизане в програмата.

Благодаря и поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum