Unicontsoft

Дискусионни форуми
неплатен отпуск

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Diana



Регистриран на: 04 Мар 2010
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пет Дек 02, 2011 2:03 pm    Заглавие: неплатен отпуск Отговорете с цитат

как да настроя програмата за правилно изчисляване на неплатен отпуск по инициатива на работодателя.
въвела съм осигурителен праг на самоосигуряващия се 420 лв. здравната осигуровка за неплатения отпуск се смята върху половината от 420 лв и е за сметка на работодателя. настроила съм каквото мисля че трябва, обаче в рекапитулацията излиза точно два пъти по-малка стойност от тази която трябва. къде греша...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acc
Стефан Янков


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Пон Дек 05, 2011 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Лицето на 4ч. ли е назначено?
Програмата смята осигурителния доход за неплатен отпуск пропорционално на продължителността на работното време.
В нормативната уредба няма указания в случаи на непълно работно време как се изчислява осигурителния доход и дали да е пропорционално на продължителността на работното време, както е в другите случаи при изчисляване на МОД.
Направихме запитване до НАП и НОИ, но не получихме адекватен и категоричен отговор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Diana



Регистриран на: 04 Мар 2010
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Дек 06, 2011 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, и аз допуснах че оттам е проблемът. Обаче познайте когато се внасят осигуровките дали ги приемат за 4 часа .....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum