Unicontsoft

Дискусионни форуми
ТРЗ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nrnikolova



Регистриран на: 05 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Нед Сеп 27, 2009 4:02 pm    Заглавие: ТРЗ Отговорете с цитат

Пак съм аз...
Програмата има ли възможност за изчисляване на заплатата с Модул ТРЗ при сумирано изчисляване на работното време, т.е. почасово заплащане, не подневно?
Моля ви кажете, че може. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nrnikolova



Регистриран на: 05 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Нед Сеп 27, 2009 5:38 pm    Заглавие: сумарно отчитане на работно време Отговорете с цитат

Ако часовете се преизчисляват по присъствена форма и заплатата си се начислява на съответните работни дни, ще се справя с програмата, само ми кажете как да укажа, че през празничен ден е работено и съответно се полага допълнително възнаграждение - като 1 допълнителен ден, т.е. да коригирам работните дни, или направо като изчислено допълнително възнаграждение за един допълнителен ден. Коректно ли е да го направя по този начин?
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toni
Гост





МнениеПуснато на: Пон Сеп 28, 2009 11:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
За съжаление в момента възнаграждението не може да се изчислява почасово. Присъствената книга, която би решила този проблем, е в процес на изработка.
Можете да изчислите допълнителното възнаграждение и да го добавите в РПВ като надбавка (еднократно за месеца) : Дефинирате си надбавка със сума = 0 и в реда на РПВ, от колона "Удр./Надб./Обезщ./Отпуски" добавяте надбавката с изчислената сума.

Поздрави,
Тони
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum