Unicontsoft

Дискусионни форуми
Справки - въпрос!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bolkan.faynensis



Регистриран на: 31 Окт 2018
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2022 11:29 am    Заглавие: Справки - въпрос! Отговорете с цитат

Здравейте! При крайният оглед на аналитичната оборотна ведомост забелязах кредитно салдо по сметка 401. В морето от документи не мога да зная към кой доставчик не е платено и винаги използвах справката "Покупки/плащания". Същото се отнася и за разчетите по сметка 411 - Клиенти. С голямо учудване забелязах, че тези справки липсват в последната актуализация. Не мога да влизам във всеки "картон на контрагент" за да намеря това, което ми е нужно. Смятам, че е голяма недомислица да се премахнат точно тези справки. Моля Ви, върнете ги отново, без тях съм направо изгубена! Бяха чудесно структурирани, виждаха се документите и плащанията по тях много подробно. Не съсипвайте това, което е перфектно в името на това да се рови непрекъснато и да се правят промени. Ако нововъведенията не са полезни и пречат на работата, те не са нужни. Работила съм с много счетоводни програми и съвсем отговорно твърдя, че Вашата е най-добрата. Работя с нея 10 години. Моля, върнете ми справките!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bolkan.faynensis



Регистриран на: 31 Окт 2018
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2022 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Липсва и справка наличност на складове. Тя е по-полезна от справка "движение на стоките в складове". Не виждам остатък на стоки в края на периода като количествено и стойностно изражение. Не мога да проследя дали стойността на сметка 304 в оборотната ведомост се равни с крайното салдо в склада. Блокирате работата ми с тези "нови обновления". Моля, кажете ми как да върна предишната реализация преди тази новата за да мога да продължа да работя нормално.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2022 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Справки от системата не са махани, но най-често използваните справки са преместени в група Търговска система, а по-рядко използваните са оставени в група Други справки, защото там се бяха натрупали много справки, което правеше менюто със списък с функционалности прекалено сбито при малки монитори.

Много хора се оплакаха, че им липсват справките в последната реализация. Явно не сме предвидили недоразумението, което може да се получи при подобна реорганизация, но смятаме така да остане менюто засега, като в бъдеще си запазваме правото да местим и други справки към групата на по-често използваните в Търговска система.

Няма проблем да се върнете към предишна реализация ако преди качване на новата правите архив на базата данни. От Add/Remove Programs деинсталирате новата реализация и вече можете да инсталирате старата, след което можете да възстановите и архива на базата данни.

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bolkan.faynensis



Регистриран на: 31 Окт 2018
Мнения: 25

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2022 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви от сърце за поясненията и за отделеното внимание. Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum