Unicontsoft

Дискусионни форуми
Проблем с Проформа фактурата

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CHefo



Регистриран на: 08 Яну 2009
Мнения: 158

МнениеПуснато на: Съб Апр 03, 2021 11:14 am    Заглавие: Проблем с Проформа фактурата Отговорете с цитат

Здравейте,

имам проблем с Проформа фактурата, правя опит да направя проформа фактура без ДДС, т.е. 0% ДДС, но не ми го приема с нито една от позициите с 0%. Пробвах и на бланка за валута SG10, мисля че беше, но и там няма резултат, а и ми направи впечатление, че надписа Проформа фактура не се изписва на английски както както фактура - invoice, а си остава на кирилица.
Използвам последната реализация на програмата Dreem Personal.

Има ли някаква опция да се справя и тези проблеми?

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Апр 03, 2021 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

В редовете на документи за продажба можете да покажете колони Основание за прилагане, Данъчна група и ДДС ставка, с които прецизно да контролирате тези реквизити ако основанието е различно от основанието на целия документ. Ако основанието на редовете съвпада с основанието, което сте избрали за целия документ можете да го изтриете от редовете (да го оставите празно) за да използва системата основанието на самия документ. По този начин можете да имате продажби в редовете на които има две ставки с ДДС -- примерно 20% и 0%

Относно имената на документите на чужд език вижте във функционалност Номенклатури->Типове документи има (скрита) колона Допълнително име където може би е пропуснато да се въведе английското наименование.

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum