Unicontsoft

Дискусионни форуми
Разпределяне на разход по доставка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
karina_



Регистриран на: 26 Яну 2019
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2019 6:09 pm    Заглавие: Разпределяне на разход по доставка Отговорете с цитат

Здравейте,

Опитвам се да разпределя разход по доставка. Не съм сигурна дали съм се справила успешна, но към момента получавам това.

Взима операция в счетоводни документи, като избера преизчисляване на склада от контролен панел, стойностите на артикулите остават непроменени.


Също имам въпрос как мога да разпределя транспорт, вписан като отделен ред в самата фактура за доставка на стоките.



1.jpg
 Описание:
 Размер:  319.71 KB
 Преглеждания:  8199 път(и)

1.jpg


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
e.manolova



Регистриран на: 18 Юни 2015
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Пон Яну 28, 2019 3:35 pm    Заглавие: Разпределяне на разход по доставка Отговорете с цитат

Здравейте,
Разпределянето на разходи за придобиване се извършва посредством документа за Покупка(за разхода), а не чрез ФПок. Покупката трябва да е в редакция и след като се извърши разпределянето на разхода върху съответния документ, тя се приключва. Не е необходимо преизчисляване на склада.
Когато искате да разпределите разход, който е в същия документ, подходът е идентичен. Покупката трябва да е в редакция и при задаване на "разпределяне на разходи за придобиване" трябва да се посочи по кои редове от същия документ искате да се извърши разпределянето. След това документът се приключва и разхода вече е разпределен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum