Unicontsoft

Дискусионни форуми
ТРЗ Обща сума на ЗО

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svetoslav80



Регистриран на: 02 Май 2010
Мнения: 44

МнениеПуснато на: Нед Мар 12, 2017 3:08 pm    Заглавие: ТРЗ Обща сума на ЗО Отговорете с цитат

В общата рекапитулация няма обща сума на ЗО, понеже ЗО за осигурител и осигурен са на отделни редове (с различни кодове). Кода за ЗО осигурен е 560200 ,а за осигурител - 560101. Не че е огромен проблем ама все пак ако може да се оправи ще е добре. ДЗПО и ДОО са с един и същ код за осигурен и за осигурител, та предположих че и за здравните трябва да е така. Всъщност въпроса ми е дали това може да се оправи с настройка на осигуровки (проценти) от референтни номенклатури (и как?).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
phn
Пламен Николов


Регистриран на: 28 Юни 2013
Мнения: 156

МнениеПуснато на: Пон Мар 13, 2017 9:48 am    Заглавие: ТРЗ - ЗО Отговорете с цитат

Здравейте,

Групирайте рекапитулацията по "Код за вид плащане" с тотали и ще имате сборовете за ЗОВ.

Групирането става с десен клик върху етикета на колоната ("Код за вид плащане").

Поздрави!
Пламен



TRZ-Zo.png
 Описание:
Групиране с тотали по "Код за вид плащане"
 Размер:  47.45 KB
 Преглеждания:  7632 път(и)

TRZ-Zo.png


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
svetoslav80



Регистриран на: 02 Май 2010
Мнения: 44

МнениеПуснато на: Пон Мар 13, 2017 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ОК, а има ли начин да се направи справка за осигуровките на всяко лице поотделно? Аз не видях такава функция в програмата и единственото което се сещам е да направя отделна РПВ за всяко лице, но не съм убеден че това е удачно.

p.s. Всъщност защо пък не, просто няма да приключвам РПВ-то, ще го оставя в режим на редакция да ми служи само като справка. Може би това е варианта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum