Unicontsoft

Дискусионни форуми
Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jecky_m



Регистриран на: 26 Яну 2009
Мнения: 171
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2026 11:40 am    Заглавие: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод Отговорете с цитат

Здравейте.

Откъде мога да променя начина, по който се изписва IBAN на банковата сметка на дружеството?
На ФПок излиза в следния формат:
BGХХ UBBS ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХ

А искам да излиза във формат без интервали между цифрите:
BGХХUBBSХХХХХХХХХХХХХХ

Проверих в Администрация - Настройки, но там IBAN е изписан без интервали, както и в Конрагенти - Картона на дружеството ни
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 2169
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2026 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

С кой скин печатате фактурите за продажба?

Eдинственият вариант е да кустомизирате печата през системния файл reports.ini т.е. няма настройка за това как да си форматира банковата сметка при печат.

За скин SG06 например можете да създадете файл reports.ini в папката на програмата с това съдържание:

Код:
[DreemTrade20.arInvDocumentSG06]
fldOwnBankAccAccountCode.DataField="OwnBankAccAccountCode2"

Edit: Сега виждам че говорите за ФПок и за "Конрагенти - Картона на дружеството ни" -- най-вероятно няма как да стане за тях.

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jecky_m



Регистриран на: 26 Яну 2009
Мнения: 171
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2026 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Говоря за ФПрод - Фактура продажба, а не ФПок - фактура покупка.
В самата фактура за продажба, в лявата част, където са данните на продавача, т.е нашите данни, формата на изписване на IBAN-а.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 2169
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2026 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

jecky_m написа:
Говоря за ФПрод - Фактура продажба, а не ФПок - фактура покупка.
В самата фактура за продажба, в лявата част, където са данните на продавача, т.е нашите данни, формата на изписване на IBAN-а.

Да, именно за този проблем съм Ви отговорил по-горе как може да се оправи ако при печат на ФПрод ползвате стандартен шаблон SG06.

Edit: Декомпресирайте reports.ini от този файл и го преместете в папка C:\Program Files(x86)\Dreem Personal 2.0

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum