Unicontsoft

Дискусионни форуми
Dreem.chw или изтриване на папка със стара версия.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jecky_m



Регистриран на: 26 Яну 2009
Мнения: 133
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Яну 29, 2009 12:45 pm    Заглавие: Dreem.chw или изтриване на папка със стара версия. Отговорете с цитат

След като обнових програмата с новоизлезлите версии 1.5RC3, в "Моя компютър",..., остана една папка DreemPersonal1.0, в която има останали две папки и един файл:
папка 1->Backup (чието съдържание ми е ясно, и което съм прехвърлила на CD)
папка 2-> Data, която съдържа два файла: Dreem10_Personal.mdf и Dreem10_Personal_log.ldf
файл-> Dreem.chw
И така след инсталиране на новите версии, се появи и папката Dreem Personal 1.5 RC3, която видях че съдържа папките Backup, Data и Log и разни файлове. За Backup - ясно, видях, че и папка Data е със същото съдържание, както в папка DreemPersonal1.0 - т.е ясно, но този файл Dreem.chw не го виждам.

Какво ми е питането след цялото обяснение: Искам да изтрия старата папка DreemPersonal1.0, която не се ползва и въпроса ми е мога ли да направя това. Притеснението ми е, че не не знам ползва ли се този файл Dreem.chw от новите версии 1.5 RC3 или не е от значение за сегашната работа на новата версия, която ползвам (1.26.2009)? Просто си поизчиствам компа в началото на годината и искам да знам мога ли да изчистя старата папка DreemPersonal1.0.

Ох, дано да съм обяснила правилно какво ме интересува.
Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 29, 2009 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dreem15.chw се създава автоматично от Dreem15.chm, в последния се съдържа помощната информация на продукта.

Това е временен файл и можете спокойно да го изтриете. Ще вземем мерки деисталацията автоматично да го почиства от следващия build.

cheers,
</wqw>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jecky_m



Регистриран на: 26 Яну 2009
Мнения: 133
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Яну 29, 2009 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Т.е мога да изтрия старата папка DreemPersonal1.0 заедно с наличния Dreem.chw. Ок. Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum