Unicontsoft

Дискусионни форуми
[Решен] Проблем с въвеждането на данни в програмата и с арх

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
m_musheva



Регистриран на: 17 Апр 2017
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 7:47 am    Заглавие: [Решен] Проблем с въвеждането на данни в програмата и с арх Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Милка Мушева - управител на фирма Съксес Сървис ООД. Още от създаването на фирмата си през 02,2016 г. започнах да работя със софтуера dreem 15 Profesional - лесна и удобна програма с много възможности. Работих без проблем с нея, но преди няколко дни започва да ми изписва едно съобщение за грешка - направих принт скрийн на съответната грешка и го прилагам към обяснението. Направих си архив, преисталирах програмата и отново като се опитам да работя с нея ми дава това съобщение. Не ми позволява също да си възстановя архива -изписва грешка. Инсталирах програмата на друг компютър и отново при опит за въвеждане на данни ми дава това съобщение. Моля да ми помогнете първо да си оправя програмата и да мога да въвеждам данни в нея, а после да си възстановя и архива - тъй като доста данни има в него. Благодаря предварително за отделеното време.


1.pdf
 Описание:
Това е едната грешка, която ми излиза в програмата при опит за работа с нея.

Сваляне
 Име на файл:  1.pdf
 Размер:  228.02 KB
 Свален:  571 път(и)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Вижте тази предишна тема във форума: https://www.unicontsoft.com/forum/viewtopic.php?t=1042

Коя версия на Windows ползвате?

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
m_musheva



Регистриран на: 17 Апр 2017
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 11:44 am    Заглавие: Проблем с програмата и Отговорете с цитат

Здравейте,благодаря за бързата реакция. Ползвам Уиндоус 10. Прочетох във Вашия форум за същия проблем с програмата и ще се опитам да махна тези ъпдейти на уиндоуса. Ще Ви пиша пак като го направя, за да Ви уведомя дали са се оправили нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2017 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Важното е дали Windows 10 е версия Home Edition, защото на тези версия не е възможно да се деинсталират windows update лесно.

Ако сте с Home Edition вижте тази тема: https://www.unicontsoft.com/forum/viewtopic.php?t=1043

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
m_musheva



Регистриран на: 17 Апр 2017
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2017 8:17 am    Заглавие: Проблема е решен Отговорете с цитат

Здравейте, спрях ъпдейтите на уиндоуса и проблема ми е решен. Възстанових си архива и сега всичко работи, както преди. Благодаря много за съдействието!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum