Unicontsoft

Дискусионни форуми
Каса Касова книга

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alina



Регистриран на: 15 Юни 2007
Мнения: 7
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 1:51 pm    Заглавие: Каса Касова книга Отговорете с цитат

Здравейте аз пак имам малък проблем с касата. Работя с програмата от май месец всичко върви перфектно и благодарение на вас и вашата помощ се справям добре.Имам няколко въпроса преключвам 2007г. и по скоро осчетоводаванията по 12м.Въвеждам РКО със стойност 5000,00лв. и при неговото приключване той става 5,00лв. /Словом Пет лв./ Опитах се да го редактирам и нещо не се получава т.е става същото. Другото което искам да ви питам тъйкато не съм си разпечатала касовата книга за период 01.12.07-31.12.07 защо сега тя е закръглена в хил. лв., а не както до сега с точност до ст. Къде греша бихте ли ми помогнали Question Crying or Very sad
_________________
takava e tq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Първо, уверете се, че сте с последната версия на Dreem Personal -- 1.0 (2007.8.6)

Второ, проблемът с хилядите беше отстранен в последната версия, но като алтернативно решение можете да сложите апостроф или интервал като разделител на групите от по 3 цифри така:
  • В Control Panel стартирайте Regional and Language Options
  • В първия панел натиснете бутона Customize
  • В диалога Customize Regional Options за Digit grouping symbol (третата стойност) въведете апостроф (или интервал)

cheers,
</wqw>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alina



Регистриран на: 15 Юни 2007
Мнения: 7
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 14, 2008 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Аз благодаря от сърце всичко е наред получи се. Поклон пред профисионализма и всеодайността ви. Бъдете здрави желая ви успех във всичко което правите и много късмет във всичко което не зависи от вас
_________________
takava e tq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vivastreet



Регистриран на: 12 Юни 2008
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2008 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Моето питане, относно касовата книга е следното:

Защо когато генерирам покупка или продажба не се разнася автоматично движението в касовата книга, като при приключване ме пита дали да създаде РКО или ПКО?


А и защо не заприхождава и отприхождава автоматично в и от складовете, въпреки че пита дали да генерира складов документ?

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 15, 2008 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

При генерацията укажете, че желаете да приключите документите. Унищожени документи и документи в редакция не участват в справките.

В дадена продажба/покупка (пък и всеки друг документ) можете да прегледате свързаните документи в последния панел на формата. От там с двойно щракване отваряте свързания документ или можете да разгънете [+] в дървото за да видите свързаните към него документи.

Edit: Грешка, това с разгъването е добавено във версия 1.5

cheers,
</wqw>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum