Unicontsoft

Дискусионни форуми
Експорт Декларации - Създаване на текстов файл за НАП

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Krasimir



Регистриран на: 01 Мар 2010
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2010 11:37 am    Заглавие: Експорт Декларации - Създаване на текстов файл за НАП Отговорете с цитат

Здравейте,
От две години използвам вашия програма и съм много доволен, но имам един малък проблем със създаването на текстов файл за НАП от Декларации 1 и 6.
Става въпрос за следното - Експортирането на декларациите със съветника протича нормално. Цялата въведена от мен информация се чете и е коректна, но когато отворя текстовите файлове с Notepad цялата информация, написана с букви, не се чете /виждат се само маймунки/. Пробвах да сменя шрифта в Notepad, но няма промяна. Когато създавам текстови файлове с програмата на НАП всичко се чете нормално. И с двете програми файловете се записват с шрифт Times New Roman Cyr /ако това е важно/. Бих желал да използвам тази функция на програмата ви, след като я има, но уви. Опасявам се, че в НАП няма да ми приемат такива декларации и затова работя на сигурно с тяхната програма. Ще можете ли да ми помогнете да се справя с този проблем2
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aktivvna



Регистриран на: 07 Яну 2009
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2010 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще Ви ги приемат със сигурност. За да не се притеснявате проверявайте Декл.1 с програмата на НАП от функцията "Четене на файл обр.1" ако там всичко е ок същото ще покаже и в НАП. Това че ние не ги виждаме не е важно, важното е че НАП си ги чете.
Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum