Unicontsoft

Дискусионни форуми
Търсенето даде 171 резултата
Unicontsoft Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод
jecky_m

Отговори: 3
Видяна: 9284

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Вто Юни 16, 2026 8:44 am   Заглавие: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод
Говоря за ФПрод - Фактура продажба, а не ФПок - фактура покупка.
В самата фактура за продажба, в лявата част, къ ...
  Тема: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод
jecky_m

Отговори: 3
Видяна: 9284

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Пон Юни 15, 2026 11:40 am   Заглавие: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод
Здравейте.

Откъде мога да променя начина, по който се изписва IBAN на банковата сметка на дружеството?
На ФПо ...
  Тема: Проблем с издаване на Кредитно известие
jecky_m

Отговори: 5
Видяна: 63016

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Вто Апр 14, 2026 10:14 am   Заглавие: Проблем с издаване на Кредитно известие
Извинявам се, че се намесвам, но как става издаването на кредитни документи/известия от трети тип Корекция ка ...
  Тема: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея
jecky_m

Отговори: 3
Видяна: 47354

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Вто Апр 14, 2026 10:09 am   Заглавие: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея
Да. Благодаря.
Видях откъде - трябваше да покажа колоните да са видими.
  Тема: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея
jecky_m

Отговори: 3
Видяна: 47354

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Сря Апр 08, 2026 12:13 pm   Заглавие: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея
Имам фактура за покупка, която включва на отделни редове стока с 9% ДДС и стока с 20% ДДС.

Как следва да се въвед ...
  Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
jecky_m

Отговори: 4
Видяна: 103075

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Вто Фев 17, 2026 3:28 pm   Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
Значи в полето "Трудов стаж по специалността при постъпване" и "Общ трудов стаж при постъпване" да в ...
  Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
jecky_m

Отговори: 4
Видяна: 103075

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Пон Фев 16, 2026 5:24 pm   Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
Липсват и начисления за "ДОО фонд ТЗПБ от осигурители" по трудовия договор на същия служител.
Също така, ...
  Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
jecky_m

Отговори: 4
Видяна: 103075

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Пон Фев 16, 2026 5:16 pm   Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0
Продължих работата с Dreem 2.0, като наново въведох номенклатури, продукти, настройки и т.н, както и служителите.
...
  Тема: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025
jecky_m

Отговори: 2
Видяна: 98648

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Пон Яну 19, 2026 3:29 pm   Заглавие: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025
Това е направено!
Оказа се, че нямам отметка на "За родените след 1960 г" в "Осигуровки - референтни номен ...
  Тема: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025
jecky_m

Отговори: 2
Видяна: 98648

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Пон Яну 19, 2026 1:21 pm   Заглавие: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025
Системата начислява ЗОВ върху неплатен отпуск по инициатива на служителя за 12'2025 в размер на 37,32 лв (т.е върху ...
  Тема: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0
jecky_m

Отговори: 5
Видяна: 148246

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 5:06 pm   Заглавие: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0
Значи аз трябва да създам този *.txt шаблон и да го запиша в съответната папка, така ли?
  Тема: Номератори
jecky_m

Отговори: 2
Видяна: 107769

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 5:05 pm   Заглавие: Номератори
Значи правилно съм предположила, че само трябва да се зададе последният издаден номер на ФПрод за да започне ...
  Тема: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0
jecky_m

Отговори: 5
Видяна: 148246

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 12:28 pm   Заглавие: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0
Искам да променя шаблона за email, но не намирам файл EmailTemplate.txt в нито една от папките на DreemPersonal 1.5 и DreemPersonal 2.0.
  Тема: Номератори
jecky_m

Отговори: 2
Видяна: 107769

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 11:45 am   Заглавие: Номератори
Искам да попитам, как става промяната на номерата за ФПрод и Продажби за всеки отчетен период, т.е за всяка год ...
  Тема: Каса в BGN и Каса EUR
jecky_m

Отговори: 2
Видяна: 111282

МнениеФорум: Потребителски форум   Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 11:38 am   Заглавие: Каса в BGN и Каса EUR
Благодаря!
Да, сега няма проблем с касите.
 
Страница 1 от 12 Иди на страница 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Идете на:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum