| Автор |
Съобщение |
Тема: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод |
jecky_m
Отговори: 3
Видяна: 9284
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Вто Юни 16, 2026 8:44 am Заглавие: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод |
Говоря за ФПрод - Фактура продажба, а не ФПок - фактура покупка.
В самата фактура за продажба, в лявата част, къ ... |
Тема: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод |
jecky_m
Отговори: 3
Видяна: 9284
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Пон Юни 15, 2026 11:40 am Заглавие: Формат и начин на изписване на IBAN банкова сметка във ФПрод |
Здравейте.
Откъде мога да променя начина, по който се изписва IBAN на банковата сметка на дружеството?
На ФПо ... |
Тема: Проблем с издаване на Кредитно известие |
jecky_m
Отговори: 5
Видяна: 63016
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Вто Апр 14, 2026 10:14 am Заглавие: Проблем с издаване на Кредитно известие |
| Извинявам се, че се намесвам, но как става издаването на кредитни документи/известия от трети тип Корекция ка ... |
Тема: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея |
jecky_m
Отговори: 3
Видяна: 47354
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Вто Апр 14, 2026 10:09 am Заглавие: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея |
Да. Благодаря.
Видях откъде - трябваше да покажа колоните да са видими. |
Тема: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея |
jecky_m
Отговори: 3
Видяна: 47354
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Сря Апр 08, 2026 12:13 pm Заглавие: Въвеждане на ФПок, включваща с стоки 9% и 20% ДДС в нея |
Имам фактура за покупка, която включва на отделни редове стока с 9% ДДС и стока с 20% ДДС.
Как следва да се въвед ... |
Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
jecky_m
Отговори: 4
Видяна: 103075
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Вто Фев 17, 2026 3:28 pm Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
| Значи в полето "Трудов стаж по специалността при постъпване" и "Общ трудов стаж при постъпване" да в ... |
Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
jecky_m
Отговори: 4
Видяна: 103075
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Пон Фев 16, 2026 5:24 pm Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
Липсват и начисления за "ДОО фонд ТЗПБ от осигурители" по трудовия договор на същия служител.
Също така, ... |
Тема: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
jecky_m
Отговори: 4
Видяна: 103075
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Пон Фев 16, 2026 5:16 pm Заглавие: РПВ, служител - начисляване % просл.време в Dreem 2.0 |
Продължих работата с Dreem 2.0, като наново въведох номенклатури, продукти, настройки и т.н, както и служителите.
... |
Тема: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025 |
jecky_m
Отговори: 2
Видяна: 98648
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Пон Яну 19, 2026 3:29 pm Заглавие: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025 |
Това е направено!
Оказа се, че нямам отметка на "За родените след 1960 г" в "Осигуровки - референтни номен ... |
Тема: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025 |
jecky_m
Отговори: 2
Видяна: 98648
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Пон Яну 19, 2026 1:21 pm Заглавие: Неправилно изчисляване на ЗОВ върху неплатен отпуск за 12'2025 |
| Системата начислява ЗОВ върху неплатен отпуск по инициатива на служителя за 12'2025 в размер на 37,32 лв (т.е върху ... |
Тема: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0 |
jecky_m
Отговори: 5
Видяна: 148246
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 5:06 pm Заглавие: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0 |
| Значи аз трябва да създам този *.txt шаблон и да го запиша в съответната папка, така ли? |
Тема: Номератори |
jecky_m
Отговори: 2
Видяна: 107769
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 5:05 pm Заглавие: Номератори |
| Значи правилно съм предположила, че само трябва да се зададе последният издаден номер на ФПрод за да започне ... |
Тема: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0 |
jecky_m
Отговори: 5
Видяна: 148246
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 12:28 pm Заглавие: Шаблон за имейл DreemPersonal 2.0 |
| Искам да променя шаблона за email, но не намирам файл EmailTemplate.txt в нито една от папките на DreemPersonal 1.5 и DreemPersonal 2.0. |
Тема: Номератори |
jecky_m
Отговори: 2
Видяна: 107769
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 11:45 am Заглавие: Номератори |
| Искам да попитам, как става промяната на номерата за ФПрод и Продажби за всеки отчетен период, т.е за всяка год ... |
Тема: Каса в BGN и Каса EUR |
jecky_m
Отговори: 2
Видяна: 111282
|
Форум: Потребителски форум Пуснато на: Чет Яну 08, 2026 11:38 am Заглавие: Каса в BGN и Каса EUR |
Благодаря!
Да, сега няма проблем с касите. |
| |