Unicontsoft

Дискусионни форуми
Проблем с начални салда

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
navcat



Регистриран на: 04 Ное 2019
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Ное 04, 2019 11:59 am    Заглавие: Проблем с начални салда Отговорете с цитат

Здравейте,

В края на 2017-та година съм приключил със салдо по с-ка 101 - 30лв и салдо по 501 - 616лв (трябва да е 612, но все още не съм видял откъде идва разликата)
Началните салда по 501-ва е 562лв, а при генерирането е било 592лв. за 2018-та година са други, а 101-ва липсва.

Когато дам редакция на 501-ва сметка за 2018-та, ми се появява съобщение "Дублиране на сметка" и не ми позволява да направя корекция.
Когато задам Генериране на начално салдо за 2018 на 101-ва, не се променя нищо (т.е. че няма какво да генерира), а в същото време си я има като крайно салдо за предходния период.

Като цяло ако имате идея как да си добавя 101-ва в Оборотната ведомост и да си коригирам (евентуално ръчно) началното салдо на 501-ва, бих бил много благодарен : )

Също искам да отбележа, че с тази програма работя още една фирма и там нямам никакъв проблем ... Smile

Благодаря ви предварително!



.png
 Описание:
генерирани начални салда
 Размер:  203.87 KB
 Преглеждания:  9973 път(и)

.png



2018.png
 Описание:
оборотна 2018
 Размер:  210.13 KB
 Преглеждания:  9973 път(и)

2018.png



2017.png
 Описание:
оборотна 2017
 Размер:  170.25 KB
 Преглеждания:  9973 път(и)

2017.png


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pgbr
Петър Братов


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 160

МнениеПуснато на: Вто Ное 05, 2019 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Във формата за въвеждане и редакция на начални сала можете да направите всякакви промени по салдата независимо за коя година става въпрос.

Също така може да добавите начално салдо на сметка. Създава се нов документ за началното салдо.

Преди да направите тази операция проверете дали за дадената година и сметка нямате вече унищожен документ. Най-вероятно има такъв съдейки по съобщението, което ви дава системата. За да видите унищожените документи включете бутона „Неактивни“ намиращ се в лентата с инструменти.

Поздрави
\\PGBR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum