Unicontsoft

Дискусионни форуми
пак ТРЗ :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nrnikolova



Регистриран на: 05 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Съб Окт 03, 2009 1:41 pm    Заглавие: пак ТРЗ :) Отговорете с цитат

Здравейте,
срещнах два проблема....
1-во с авансовата разплащателна ведомост, излиза, че аванса е просто едно частично плащане, а то не е точно така, би следвало да се платят всички осигуровки върху сумата на аванса (само ДДФЛ не се плаща при частично изплащане на РЗ). И съответно при окончателната РВ да се приспаднат вече платените осигуровки в рекапитулацията. Вече незнам обаче декларация 1 как ще си събира данните, май ще трябва да си смятам на Excel Sad
Другото нещо, което ми направи впечатление е, че програмата начислява % прослужено време не само върху основното възнаграждение, но и върху допълнителното...не съм убедена, че това е необходимо.
Какво ще кажете аз ли греша нещо, или не правя нещо правилно...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wqw
Владимир Висулчев


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 1889
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 03, 2009 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

На тези въпроси от компетенцията на счетовоството ще отговорим в понеделник.

cheers,
</wqw>

_________________

- Чат каналът изисква Регистрация
Документация на Dreem - Как да стартираме
ERP, лесно е! - Блог за Dreem
Active Tickets - По какво работихме
Trello - По какво работим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nrnikolova



Регистриран на: 05 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Нед Окт 04, 2009 11:47 am    Заглавие: ТРЗ Отговорете с цитат

Както в 85% от случаите, когато пиша за даден проблем, пак се оказа, че съм прибързала Very Happy С аванса се оправих, трябвало е да се натисне едно бутонче, за да изчисли осигуровките...но как да се сетя Very Happy Важното е, че стана.
А относно другия проблем да обясня по-подробно, например сега ми се наложи да начисля доп.възнаграждение за 1 отработен празничен ден-т.е. един допълнителен надник и той като изключение се изчислява на база основното възнаграждение + % за професионален опит (програмата го прави по обратен ред, като слага % прослужено време върху самото доп.възнаграждение, изчислено само върху основната заплата,но по същество го смята правилно). Проблема ще дойде обаче после, когато ще трябва да начислявам доп.възнаграждение на продавачи за % от оборота, което си е чисто допълнително възнаграждение (макар че ще го има всеки месец), но смятам, че върху него не сме длъжни да слагаме % прослужено време, как да накарам програмата да не го слага ?
Благодаря предварително, вече знам, ще почакам до понеделник Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toni
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, дали да се начислява % прослужено време за определена надбавка е направено опционално в новия билд. До една седмица ще бъде готов за изтегляне от сайта.

Поздрави,
Тони
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum