Unicontsoft

Дискусионни форуми
ТРЗ - обещетение по чл. 222 ал.1

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CHefo



Регистриран на: 08 Яну 2009
Мнения: 158

МнениеПуснато на: Сря Дек 24, 2014 12:02 am    Заглавие: ТРЗ - обещетение по чл. 222 ал.1 Отговорете с цитат

Здравейте,

знам че тази тема е дискутирана, но май не всичко се получава точно. Прочетох темата:
https://www.unicontsoft.com/forum/viewtopic.php?t=584&highlight=%EE%E1%E5%E7%F9%E5%F2%E5%ED%E8%E5
и мисля, че направих всичко по описаното в темата, но получих разминавания.

Моята ситуация е следната: имам съкратен работник с минимален осигурителен праг и БТВ - 470лв., съкратен на 27.10.2014 и това означава, че за месеца 27.10 - 26.11. 2014г. трябва да получи БТВ 470лв за 23 раб. дни. За 10.2014 има 5 раб. дни или обезщетение за 102,17лв. - тук се получа може би защото октомври има също 23 раб. дни, но за ноември не е така, сумата за обезщетението е 367,83 лв. но програмата смята осигуровките върху 423,00лв. - най вероятно заради 20-те работни дни на ноември и минимален осигурителен праг от 470лв. От там се получават и други суми на осигуровките. Въвел съм сумите 102,17 и 367,83 като надбавка както е писано в темата по-горе, мо въпреки това се получава горното - въвел съм нов работник със същите данни като съкратения като съм писал дата на постъпване 27.10.2014 и датата на прекратяване 26.11.2014
В една от темите видях, че ще може да се премахне ТЗПБ-то, но не намерих от къде и то пак излиза в РПВ-то, декл.1 е коректна, но декл.6 не излиза коректна тъй като ДОО-то излиза с + сумата по ТЗПБ-то.

Мисля че успях да оправя текстовите файлове, за да е коректно към НАП, но как да го оправя, че да е коректна базата ми? За да ми излезе файла за декл. 1, премахнах минималния осигурителен праг за длъжността и за ноември сложих възнаграждение на работника 408,70лв. за да може за 18 раб. дни да излезе - 367,83лв. само и само да мога да подам декларациите.

Очаквам вашите коментари

Весели празници
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum