Unicontsoft

Дискусионни форуми
ТРЗ модул:

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
novator



Регистриран на: 06 Фев 2012
Мнения: 37

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2013 11:30 pm    Заглавие: ТРЗ модул: Отговорете с цитат

Здравейте,

Аз ли бъркам или наистина в частта на осигуровките в Референтните номенклатури липсват 4,8 % ЗОВ за Самоосиг.се лице /а вероятно и други видове осигурени/ върху болнични и отглеждане на дете?
Както и ако съм права, има ли решение този проблем?

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acc
Стефан Янков


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2013 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Не мога да разбера въпроса. Има проблем, че при генерация на РПВ за самоосигуряващо се лице Дриим не начислява ЗО за болничния или не можете да намерите настройките за ЗОВ за болнични в Референтни номенклатури?
% за ЗОВ за болнични в Референтни номенклатури е общ за самоосигуряващите се лица и за трудовите договори.
Ако има проблем с начисляването, инсталирайте си последната актуализация на Дрийм и опитайте отново. Пишете какъв е резултата.
Приятен ден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
novator



Регистриран на: 06 Фев 2012
Мнения: 37

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2013 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Бихте ли ми обяснили правилния алгоритъм за настройване на ТРЗ модула - както на самоосигуряващи се, така и на трудов и граждански договор?

Също така, като заедно с приключването на РПВ счетоводно записване, ми дава, че няма служители, за които да се генерира такова - това какво означава?

И още нещо - има документи, които съм написала погрешно, но не мога да ги изтрия, за да се освободи номер - има ли някаква възможност да се преномерират?

Благодаря! Програмата иначе много ми харесва,
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum