Unicontsoft

Дискусионни форуми
[Решен] ТРЗ-Данък общ доход

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
no_one



Регистриран на: 04 Фев 2013
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2013 12:02 am    Заглавие: [Решен] ТРЗ-Данък общ доход Отговорете с цитат

Здравейте,

поздравления за програмата Ви, работя с безплатната версия вече 2г и съм много доволна. Отскоро пробвам и ТРЗ модула, но срещам трудности и ще съм благодарна, ако получа помощ.
Въвела съм служител, направила съм всички необходими настройки по номенклатурите, във ведомостта излизат осигуровките, включително и болничния ми е отразен. Единственият проблем е, че не ми изчислява ДОД. В колоната сума за облагане с ДОД ми излиза вярната сума, но в следващата колона: вноска сума за ДОД е нула.
Вероятно е нещо елементарно, но така и не знам къде греша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acc
Стефан Янков


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2013 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
В Референтни номенклатури/ДОД трябва да въведете колко е данъка за съответната година. Опитайте. Ако не се получи, ще търсим проблема. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
no_one



Регистриран на: 04 Фев 2013
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2013 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, бях въвела 10% за 2013 в реф.номенклатури, ДОД. Изтрих го, написах отново процента, рефрешнах и РПВ, стана! Не знам дали е заради това, но вече смята ДОД! Very Happy Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum