Unicontsoft

Дискусионни форуми
Амортизация на ДМА

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
g55d55g55



Регистриран на: 29 Юли 2012
Мнения: 25
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 12:15 pm    Заглавие: Амортизация на ДМА Отговорете с цитат

Здравейте,

Може ли да ми кажете има ли някакъв проблем с генерирането на амортизации, защото се опитвам да генерирам авортизации и не ми излиза записа. В момента съм с новата версия от 29,05,2012. Имам генерирани амортизации за месеците от януари до март 2012. Във формата има генерирани амортизационни планове в картона на актива. Във формата за счетоводните документи филтъра е за голям период и не е възможно да са срити документите за амортизация.на ДА
Имам и въпрос нали от счетоводният модул с операция Генериране на ДА се генерира амортизации.
Счетоводните периода са отключени.

Ще ви бъда много влагодарян ако успеете да ми помогнете.

Позрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
pgbr
Петър Братов


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 160

МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2012 9:50 am    Заглавие: Привет Отговорете с цитат

Със функционалността "Генериране на ДА" се създават счетоводнизаписвания за амортизациите.

Проверихме верисята която ползвате и в нея няма проблем с тази функционалност.

Правилното генериране на амортизациите в счетоводството зависи от настройките на автоматичния осчетоводител, но дори и те да не са зададени, трябва да се негерират счетоводни докумнети.

Ако не можете да се оправите , обадете се на тел 02 952 35 11 , ще се опитам да ви помогна по телефона.

Поздртави
\\PGBR



Ampl.png
 Описание:
 Размер:  31.12 KB
 Преглеждания:  6996 път(и)

Ampl.png


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
g55d55g55



Регистриран на: 29 Юли 2012
Мнения: 25
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2012 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

да получи се генерирането след като направих корекции в автоматичното осчетоводяване. Благодаря за орговора. Така се генерираха Дебит 603 с Кредит 241. Ще трябва да настроя счетоводителя да взема пълните кореспонденции кред група 20 към дебит на 241 и след това кредит на 241 към дебита на група 60. Ще пробвам различни настройки явно от там идва проблема. Още веднъж благодаря.

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum