Unicontsoft

Дискусионни форуми
Работа с ТРЗ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
milber



Регистриран на: 13 Юни 2012
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2012 10:44 am    Заглавие: Работа с ТРЗ Отговорете с цитат

Здравейте, изтеглила съм безпл.версия, в служители съм въвела всички данни за работниците - осн.заплата и лични осигуровки от списъци. Имам няколко въпроса, за които моля за помощ:
1. В болнични съм въвела болн.лист - но в РПВ не излизат нито дни нито суми.
2. В Документи за отпуск съм въвела по 10дни отпуск в РПВ също не излизат - излизат раб.дни в м.май 21 без да намаля 10те дни отпуск.
Сигурно нещо не успявам да разбера, може би другаде се въвежда нещо.
3.Имам човек назначен от средата на месеца. В РПВ съответно смята пропорционално заплатата за 13 раб.дни.но в осиг.доход дава 0 и съответно не прави лични вноски. Къде бъркам?
4. Къде да видя вноски за работодателя? откъде да пусна рекапитулация?
Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milber



Регистриран на: 13 Юни 2012
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2012 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, точка 3 и точка 4 се справих.
Моля за отговор за болнични и отпуски.
Болничния -трябва ли да отделя първите 3 дни от дните за НОИ и къде да ги въведа- в Болнични документи или и другаде?
Отпуските - въвеждам в докменти за отпуск- само начална и крайна дата-брой дни не виждам да се нанасят. Така ли е, но въпреки всичко в РПВ не излизат като инфо и не намалят отработените дни.
Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acc
Стефан Янков


Регистриран на: 18 Май 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2012 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Ако всички документи за болнични и отпуски са въведени и приключени, не би трябвало да има проблем и следва дас е отразят в РПВ. След като се въведат документите за болнични и за отпук, трябва да се приключат (от големия бутон "Приключен"), а не само да се запишат.
В РПВ програмата сама изчислява колко работни дни има в периодите на болничен и отпуск и дали има 3 дни за сметка на работодателя.
Ако документите за отпуск и за болничен не са приключени, приключвате ги, изтрийте генерираните редове от РПВ, генерирайте ги наново и приключете РПВ.
Пишете резултата.
Приятен ден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milber



Регистриран на: 13 Юни 2012
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2012 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, като натиснах бутон приключи, наистина се отразиха нещата в РПВ, аз давах наистина само запис. Много Ви благодаря.
Ако може още нещо да питам - тъй като се пробвам с ТРЗ само, а като искам да приключа РПВ ми иска да посоча свързани докумети- каса и др. и тъй като нищо не попълвам и не мога да приключа РПВ дава грешка някаква и съответно не мога да принтирам ведомостта. Пробвах да я изведа в ексел и става, но слага на цифрите по три нули допълнително примерно 360 лева се копира като 36 000 и всички цифри така. Как мога да принтирам ведомостта след като бутон принт е неактивен - а не мога да дам приключен не ме пуска като не съм попълнила реквизитите за свързани документи Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milber



Регистриран на: 13 Юни 2012
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2012 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте отново

успях да приключа ведомостта и да принтна, извинявайте за безпокойството, програмата работи много добре, рекапитулацията излиза с точни цифри и общите суми също благодаря още веднъж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Unicontsoft Форуми -> Потребителски форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове
Можете да сваляте файлове


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group; Translation by Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme by DEVPPL HTML Forum; Images by DEVPPL Photoshop Forum